Posty w kategorii Artykuły

Zapisy na sezon ślubny 2017 – r...

Zainteresowane przyszłe panny młode zapraszam do rezerwacji terminu na kolejny rok. Czasu jeszcze sporo, ale terminy zwłaszcza letnie, szybko uciekają;) Aby dokonać rezerwacji, zawsze proszę o udostępnienie poniższych informacji: data ślubu ( + godzina jeśli wiadomo) miejsce przygotowań telefon kontaktowy liczba dodatkowych osób do pomalowania (jeśli wiadomo) Na tej podstawie wpisuję rezerwację do kalendarza. Następnie […]

Kępki, połówki czy paski – czyl...

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie pełen makijaż na wyjście bez użycia rzęs. Tak, tak – może dla niektórych to dziwne, ale z punktu widzenia wizażysty, różnica w efekcie jest znacząca. Oglądając zdjęcia gwiazd na szklanym ekranie

Zapisy na sezon ślubny 2015 rozpoczęt...

Niby jeszcze rok 2014 nie dobiegł końca, ale tak naprawdę już od lata prowadzę zapisy na kolejny sezon. Często wielu  z was wydaje się, że makijaż można zarezerwować w ostatniej kolejności. Ale z tym różnie bywa…

Kufry, kuferki, walizki.. co wybrać? ...

Jednym z większych dylematów makijażystów jest znalezienie idealnego kufra, który pomieścił by wszystko, a jednocześnie zlitował się nad naszym kręgosłupem:)

Zakupy z Drogerii Natura z 40% rabate...

Drogeria Natura posiada w swojej ofercie gamę produktów na wyłączność – mam tutaj na myśli przede wszystkim markę Catrice i KOBO. OD jakiegoś czasu zachwycam się właśnie produktami KOBO Professional (używam ich również podczas makijaży ślubnych), które mają świetną jakość w stosunku do ceny. Co dla mnie ważne – są niezwykle trwałe.

Mój nowy nabytek – od Estee Lau...

Udało mi się (dzięki podpowiedzi jednej z moich klientek:) kupić kilka selektywnych produktów z 50% rabatem. Tak – półki mocno kusiły, ale wybór padł na dawno upatrzone produkty. Po pierwsze – świetny korektor w pędzelku od Estee Lauder.

Sesja dla Nu by Tokarska – było...

Niedawno miałam przyjemność wykonania wizażu (hair&make up) na potrzeby sesji do lookbook’a. Dzień był zwariowany, pełen różnych wrażeń, ale efekty okazały się bardzo zadowalające:) Cała ekipa dała radę:)

Co przyszła panna młoda wieczieć powi...

Obecnie całe przedsięwzięcie ślubne planuje się w rocznym lub dwuletnim wyprzedzeniem. Kilka miesięcy przed  ślubem warto również pomyśleć o urodzie, i zastanowić się, co zrobić, by tego dnia, wyglądać jak najlepiej:)

Wizażystka Warszawa – sprawdź o...

Pozytywne opinie na temat wykonanych makijaży i stylizacji znajdziecie tutaj. Sama wiem, iż kluczowym elementem w poszukiwaniach idealnej wizażystki jest uzyskanie jakiejkolwiek opinii na jej temat. Z roku na rok coraz więcej zapisów w moim kalendarzu pochodzi z „poleconych” źródeł. Jest dla mnie wielkim wyróżnieniem i radością, gdy dzwoni kolejna przyszła, szczęśliwa panna młoda, która […]

Makijaż Warszawa – zapraszam ka...

Jeśli szykujesz się na całonocną imprezę i chcesz, by wykonany makijaż utrzymał się do rana, a jednocześnie pięknie podkreślił Twoje spojrzenie – zapraszam do kontaktu:) Każdy makijaż jest utrwalany specjalnym fixerem, dzięki któremu make up staje się wodoodporny. A na życzenie – doczepiam rzęsy w kępkach, które dodatkowo podkreślą Twoje spojrzenie.