Zakupy z Drogerii Natura z 40% rabatem! Od 28 kwietnia. Zobaczcie moje zdobycze:)

SONY DSCDrogeria Natura posiada w swojej ofercie gamę produktów na wyłączność – mam tutaj na myśli przede wszystkim markę Catrice i KOBO. OD jakiegoś czasu zachwycam się właśnie produktami KOBO Professional (używam ich również podczas makijaży ślubnych), które mają świetną jakość w stosunku do ceny. Co dla mnie ważne – są niezwykle trwałe.Od 28 kwietnia rusza promocja -40% na wszystkie produkty do makijażu. Warto wpaść i wybrać dla siebie kilka perełek po niższe cenie. Ja zaoszczędziłam na swoich zakupach ponad 100 zł. Z tego względu, że właśnie rozpoczął się sezon ślubny, szukałam produktów, które będą pomocne przy wykonywaniu makijaży ślubnych.

Oto moje zakupy:)

Cienie KOBO: 206 Copper, 205 Golden Rose, 106 Papaya Shake

Eyelinery brokatowe Essense w 5 odcieniach essense eyelinery

Szminki KOBO: 115 Nude, 104 English Rose, 109 Tangerine Rose, 302 NAtural Beauty, 108 Fuchsia

Cienie Catrice: 630, 420

Korektor Modeling Illuminator KOBO odcień 101

 

 

kobo

Przetestowałam już wszystko, zresztą przykładowo linery Essense znałam już od dawna i często używam ich wykonując makijaż ślubny, w celu dodatkowego rozświetlenia.

Pierwszy raz testowałam szminki KOBO. Uwielbiam matowe szminki, i również te po przypudrowaniu trzymają się na ustach naprawdę długo!

Cienie KOBO są rewelacyjne – ja sięgnęłam po 2 perłowe i 1 mat. Nałożone na bazę (stosuję ją za każdym razem) wytrzymują wiele godzin, nie rolując się w zagłębieniu.