Makijaż ślubny – Magda C.

„Piękne dopasowany makijaż, przede wszystkim nieprzerysowany, podkreślający urodę w wyjątkowy sposób. „

Makijaż ślubny – Weronika S.

„Nie mogłam trafić lepiej! Makijaż był dokładnie taki, jaki chciałam! Wszystko dokładnie omówiłyśmy podczas makijażu próbnego. Asia spełniła moje oczekiwania w 100%”

Makijaż ślubny – Aleksandra P.

„Joanna to prawdziwa profesjonalistka zaangażowana w to co robi. A przy okazji, co dla mnie bardzo istotne, nie zmanierowana, otwarta, bardzo sympatyczna i naturalna osoba. Makijaż ślubny Jej autorstwa zachwycił nie tylko mnie i mojego (już teraz) męża ale także wszystkich gości, którzy komplementowali mnie przez całą noc J. Mam doświadczenie w byciu malowaną przez inne wizażystki i z całą pewnością sposób w jaki mnie pomalowała Joanna, był absolutnie doskonały. Nie zmieniłabym w nim nic. Polecam osobiście sprawdzić Jej umiejętności, bo słowa niestety nie wiele są w stanie przekazać.”

Analiza kolorystyczna i nauka makijażu – Ania B.

„Joanna, wspaniałe tworzy makijaże. Ma niesamowitą wyobraźnię i zmysł kolorystyczny, jest kontaktowa i bardzo wesoła. Nie ma barier w komunikatywności z Nią. Jestem bardzo zadowolona – było spokojnie, profesjonalnie i miło. Nie było problemu z naturalnością, ale i wyjątkowością mojego makijażu. Polecam. Pozdrawiam”

Makijaż ślubny + makijaże dla dodatkowych osób – Aleksandra A.

„Bardzo dziękujemy za pięknie wykonane makijaże. Wszystkie były piękne, wykonane profesjonalnie i idealnie dopasowane do twarzy oraz strojów. Wszystkie umalowane Panie były bardzo zadowolone z efektów
Makijaże pochwalili również fotografowie (bardzo dobrze prezentowały się na zdjęciach).
Będę polecać wszystkim moim znajomym!